Mesaj de felicitare cu ocazia sărbătorilor de iarnă
Stimați Cubolteni!
Cu ocazia Sărbătorilor de iarnă, vă adresez cele mai calde urări de bine, gânduri luminoase, pace și sănătate.
Trecerea dintre ani este un moment semnificativ ce pune față în față realizările anului ce pleacă și speranțele viitorului. Chiar dacă anul 2021 n-a fost unul ușor, în condițiile deosebite ale unor măsuri restrictive, a fost, totuși, un an marcat de un șir de proiecte care au contribuit la îmbunătățirea vieții locuitorilor comunei Cubolta și reușite frumoase cu care ne putem mândri.
Sunt convins că, anul care vine va fi și mai productiv iar noi vom depune eforturile necesare pentru a realiza schimbări și a asigura un trai mai bun și prosper.
În pragul celor mai frumoase și luminoase sărbători ale anului, Crăciunul și Anul Nou, care reușesc să ne aducă mai aproape unii de alții, Vă doresc să fiți fericiți alături de cei dragi și să petreceți clipe de neuitat în familie. Fie ca magia colindelor și farmecul sărbătorilor să Vă umple sufletul și casa cu bucurii, optimism, încredere, bunăstare și realizări deosebite.
Noul An 2022, să Vă fie rodnic iar eforturile Dumneavoastră să se materializeze într-un trai mai bun și prosper.
La Mulți Ani !
Cu respect,
Administrația Publică Locală,
Primarul comunei Cubolta
Sîrbu Alexandru
433 Vizualizări






