poza6 poza5 poza3 poza2 poza1 poza

Primăvara – anotimpul viselor și speranțelor …

Fiecare primăvară, care trece peste noi, lasă în viața noastră un strop de vitalitate și voie bună.
Și de ceastă dată Primăvara este atît de îmbietoare, totul renaște și odată cu natura simțim acel fior din adîncul inimii, care ne trezește la viață.
Pentru că sînteți cele care înseninează zilele bărbaților, care suflați dragoste peste orice pentru familia voastră, copiii voștri, dați lumii mai multă frumusețe, pentru că sufletul vostru știe ce e iubirea, cum se dăruiește și cum se primește ea… și pentru tot ceia ce reprezentați Voi dragi Femei… pentru voi timpul se oprește puțin în loc la fiecare început de Primăvară, să Vă aducă un omagiu… La Mulți ani! – Floare a Primăverii, scumpă Femeie!

949 Vizualizări